TOSHKENT DAVLAT AGRAR UNIVERSTITETI TERMIZ FILIALI

Matematika va tabiiy fanlar kafedrasi

14 May 2019
Ko`rildi: 0

Avliyaqulov Ashurali Avazovich

Lavozimi: Kafedra mudiri

Ma'lumoti: Oliy

Telefon: +9989

E-mail: avliyaqulov.ashurali@mail.ru

 

Allakov Ismail

Lavozimi: Professor (o'rindosh)

Ma'lumoti: Oliy

Telefon: +9989

E-mail: allakov.ismail@mail.ru

 

Xasanov Abray Allayarovich

Lavozimi: Katta o'qituvchi

Ma'lumoti: Oliy

Telefon: +9989

E-mail: xasanov.abray@mail.ru

 

Ochilov Asatullo Izzatullayevich

Lavozimi: Assistent

Ma'lumoti: Oliy

Telefon: +9989

E-mail: ochilov.asatullo@mail.ru

 

Abduraxmanov Dilmurod Egamberdiyevich

Lavozimi: Assistent

Ma'lumoti: Oliy

Telefon: +9989

E-mail: abduraxmanov.dilmurod@mail.ru

 

Ernazarov Mirzoxid Yuldash o'g'li

Lavozimi: Assistent

Ma'lumoti: Oliy

Telefon: +9989

E-mail: ernazarov.mirzoxid@mail.ru

 

Abdullayev Bunyod O'tkirovich

Lavozimi: Assistent

Ma'lumoti: Oliy

Telefon: +9989

E-mail: abdullayev.bunyod@mail.ru

 

Abdusamatova Xilola Odiljon qizi

Lavozimi: Assistent

Ma'lumoti: Oliy

Telefon: +9989

E-mail: abdusamatova.xilola@mail.ru

 

Shamishova Aysholpan Tajetdinovna

Lavozimi: Assistent

Ma'lumoti: Oliy

Telefon: +9989

E-mail: shamishova.aysholpan@mail.ru