TOSHKENT DAVLAT AGRAR UNIVERSTITETI TERMIZ FILIALI

O'zbek tili va adabiyoti kafedrasi

15 May 2019
Ko`rildi: 0

Babaxodjayeva Nigora Muxitdinovna

Lavozimi: Kafedra mudiri

Ma'lumoti: Oliy

Ilmiy darajasi: yo’q

Ilmiy unvoni: yo’q

Telefon: +998907460932

E-mail: boboxujayeva@bk.ru

 

Alimov Yaxshiboy Eshqobilovich

Lavozimi: Katta o'qituvchi

Ma'lumoti: Oliy

Ilmiy darajasi: Falsafa fanlari nomzodi

Ilmiy unvoni: Dotsent

Telefon: +998915885830

E-mail: ayaxshiboy@bk.ru

 

Ko'chkinov Xudaybergan Xidirovich

Lavozimi: O'qituvchi

Ma'lumoti: Oliy

Ilmiy darajasi: yo’q

Ilmiy unvoni: yo’q

Telefon: +998915760740

E-mail: kuchkinovx@bk.ru

 

Norliyev Rustam Ibragimovich

Lavozimi: Katta o'qituvchi

Ma'lumoti: Oliy

Ilmiy darajasi: Falsafa fanlari doktori

Ilmiy unvoni: yo’q

Telefon: +998915772358

E-mail: norliyev71@bk.ru

 

Toshpo'latov Akmal Xolmirzayevich

Lavozimi: O'qituvchi

Ma'lumoti: Oliy

Ilmiy darajasi: yo’q

Ilmiy unvoni: yo’q

Telefon: +998942603036

E-mail: akmal7676@mail.ru

 

To`raqulov Fayzullo Yuldashevich

Lavozimi: O'qituvchi

Ma'lumoti: Oliy

Ilmiy darajasi: yo’q

Ilmiy unvoni: yo’q

Telefon: +998902473462

E-mail: toraqulovf@bk.ru

 

Muqumova Gulnara Xudoyqulovna

Lavozimi: O'qituvchi

Ma'lumoti: Oliy

Ilmiy darajasi: yo’q

Ilmiy unvoni: yo’q

Telefon: +998993506904

E-mail: muqumovag@bk.ru

 

Adilova Muxabbat Asadovna

Lavozimi: O'qituvchi

Ma'lumoti: Oliy

Ilmiy darajasi: yo’q

Ilmiy unvoni: yo’q

Telefon: +998905204552

E-mail: adilova.1969@inbox.ru

 

Shoynazarova Vazira Xushboqovna

Lavozimi: O'qituvchi

Ma'lumoti: Oliy

Ilmiy darajasi: yo’q

Ilmiy unvoni: yo’q

Telefon: +998905202041

E-mail: vaziraxon@mail.ru

 

Begamova Nasiba Xolmurzayevna

Lavozimi: Assistent

Ma'lumoti: Oliy

Ilmiy darajasi: yo’q

Ilmiy unvoni: yo’q

Telefon: +998937980977

E-mail: begamova85@bk.ru

 

Norqo'chqarov Xushvaqt Eshnazarovich

Lavozimi: Assistent

Ma'lumoti: Oliy

Ilmiy darajasi: yo’q

Ilmiy unvoni: yo’q

Telefon: +998909100221

E-mail: xushvaqt.norquchqorov@mail.ru

 

Mengliyev Bobur Normamatovich

Lavozimi: Assistent

Ma'lumoti: Oliy

Ilmiy darajasi: yo’q

Ilmiy unvoni: yo’q

Telefon: +998977707792

E-mail: mengliyevb@bk.ru

 

Tursunov Sherali Yunusovich

Lavozimi: Assistent

Ma'lumoti: Oliy

Ilmiy darajasi: yo’q

Ilmiy unvoni: yo’q

Telefon: +998915878887

E-mail: sheralitursunov19872301@gmail.com

 

Tursunov Abdumo`min Shaxanovich

Lavozimi: Assistent

Ma'lumoti: Oliy

Ilmiy darajasi: yo’q

Ilmiy unvoni: yo’q

Telefon: +998912286385

E-mail: abdumumint@bk.ru

 

Umirov Shodi Bobomurodovich

Lavozimi: Assistent

Ma'lumoti: Oliy

Ilmiy darajasi: yo’q

Ilmiy unvoni: yo’q

Telefon: +998942037617

E-mail: umirov1976@bk.ru

 

Mansurov Ulug`bek Jumayevich

Lavozimi: Assistent

Ma'lumoti: Oliy

Ilmiy darajasi: yo’q

Ilmiy unvoni: yo’q

Telefon: +998977270405

E-mail: mansurov1224@mail.ru

 

Jalilov Jamshid Jafar o`g`li

Lavozimi: Assistent

Ma'lumoti: Oliy

Ilmiy darajasi: yo’q

Ilmiy unvoni: yo’q

Telefon: +998913006700

E-mail: jalilovjamshed@gmail.com

 

Qurbonova Dildor Bobonazarovna

Lavozimi: O'qituvchi

Ma'lumoti: Oliy

Ilmiy darajasi: yo’q

Ilmiy unvoni: yo’q

Telefon: +998915836609

E-mail: kurbonova@bk.ru

 

Jumayeva Shaxlo Choriyevna

Lavozimi: O'qituvchi

Ma'lumoti: Oliy

Ilmiy darajasi: yo’q

Ilmiy unvoni: yo’q

Telefon: +998936347764

E-mail: jumayeva1971@bk.ru

 

Nazarova Zarrina Allaberdiyevna

Lavozimi: Assistent

Ma'lumoti: Oliy

Ilmiy darajasi: yo’q

Ilmiy unvoni: yo’q

Telefon: +998936347764

E-mail: nazarova_zarina@mail.ru

 

Normurodova Dilfuza Abduxoliq qizi

Lavozimi: O'qituvchi

Ma'lumoti: Oliy

Ilmiy darajasi: yo’q

Ilmiy unvoni: yo’q

Telefon: +998944660087

E-mail: dilfuzaqurbonova91@gmail.com

 

Haydarova Mahliyo Xabibullayevna

Lavozimi: Assistent

Ma'lumoti: Oliy

Ilmiy darajasi: yo’q

Ilmiy unvoni: yo’q

Telefon: +998974559225

E-mail: mahliyoxabibullayevna@mail.ru