TOSHKENT DAVLAT AGRAR UNIVERSTITETI TERMIZ FILIALI

O'simliklar himoyasi va agrokimyo kafedrasi

16 May 2019
Ko`rildi: 0

Qo'chqorov Astonaqul Musurmonqulovich

Lavozimi: Kafedra mudiri

Ma'lumoti: Oliy

Ilmiy darajasi: Biologiya fanlari nomzodi

Ilmiy unvoni: yo’q

Telefon: +998936349898

E-mail: aquchqorov1962@mail.ru

 

Boltaev Xo’janazar XXX

Lavozimi: Katta o’qituvchi

Ma'lumoti: Oliy

Ilmiy darajasi: Dotsent

Ilmiy unvoni: Qishloq xo'jaligi fanlari nomzodi

Telefon: +998995620383

E-mail: boltaev@tsaut.uz

 

To’ramurodov Xurram XXX

Lavozimi: Katta o’qituvchi

Ma'lumoti: Oliy

Ilmiy darajasi: Biologiya fanlari nomzodi

Ilmiy unvoni: yo’q

Telefon: +998937991945

E-mail: toramurodov@tsaut.uz

 

Ro’ziev Saidmurod XXX

Lavozimi: Katta o’qituvchi

Ma'lumoti: Oliy

Ilmiy darajasi: Qishloq xo'jaligi fanlari nomzodi

Ilmiy unvoni: yo’q

Telefon: +998902461336

E-mail: roziev@tsaut.uz

 

Aqbutaev Azim Nuritdinovich

Lavozimi: Katta o’qituvchi

Ma'lumoti: Oliy

Ilmiy darajasi: Qishloq xo'jaligi fanlari nomzodi

Ilmiy unvoni: yo’q

Telefon: +998908053601

E-mail: aqbutaev@tsaut.uz

 

Begimqulov Chori Raxmonovich

Lavozimi: Katta o’qituvchi

Ma'lumoti: Oliy

Ilmiy darajasi: Qishloq xo'jaligi fanlari nomzodi

Ilmiy unvoni: Dotsent v.b

Telefon: +998905204552

E-mail: begimqulov@tsaut.uz

 

Abduraxmonov Shuxrat Mamatmurodovich

Lavozimi: Assistent

Ma'lumoti: Oliy

Ilmiy darajasi: yo’q

Ilmiy unvoni: yo’q

Telefon: +998977707792

E-mail: abduraxmonov@tsaut.uz

 

Abdinazarov Jamshid XXX

Lavozimi: Assistent

Ma'lumoti: Oliy

Ilmiy darajasi: yo'q

Ilmiy unvoni: yo’q

Telefon: +998909113648

E-mail: abdinazarov@tsaut.uz

 

Ro'ziyeva Inobat Jo'rayevna

Lavozimi: Assistent

Ma'lumoti: Oliy

Ilmiy darajasi: yo’q

Ilmiy unvoni: yo’q

Telefon: +998990067782

E-mail: ro’zitva@tsaut.uz

 

Qarshiyeva Sodat Xurramovna

Lavozimi: Assistent

Ma'lumoti: Oliy

Ilmiy darajasi: yo'q

Ilmiy unvoni: yo’q

Telefon: +998977270405

E-mail: qarshieva@tsaut.uz

 

Menganova Umida Тоshmuhаmmadovnа

Lavozimi: Assistent

Ma'lumoti: Oliy

Ilmiy darajasi: yo'q

Ilmiy unvoni: yo’q

Telefon: +998942037617

E-mail: menganova@tsaut.uz

 

Imamov Foziljon Zokirjonovich

Lavozimi: Assistent

Ma'lumoti: Oliy

Ilmiy darajasi: yo'q

Ilmiy unvoni: yo’q

Telefon: +9989344878009

E-mail: imomov@tsaut.uz

 

Nizomiddinov Kamoliddin

Lavozimi: Assistent

Ma'lumoti: Oliy

Ilmiy darajasi: yo'q

Ilmiy unvoni: yo’q

Telefon: +998998654796

E-mail: nizomiddinov@tsaut.uz

 

Qurbonov Abduraim Narboyevich

Lavozimi: Assistent

Ma'lumoti: Oliy

Ilmiy darajasi: yo'q

Ilmiy unvoni: yo’q

Telefon: +998975522869

E-mail: qurbonov@tsaut.uz

 

Allanazarov Olimjon Yaxshibayevich

Lavozimi: Assistent

Ma'lumoti: Oliy

Ilmiy darajasi: yo'q

Ilmiy unvoni: yo’q

Telefon: +998936368906

E-mail: allanazarov@tsaut.uz

 

Turdiev Botir Azamat o’g’li

Lavozimi: Assistent

Ma'lumoti: Oliy

Ilmiy darajasi: yo'q

Ilmiy unvoni: yo’q

Telefon: +998975761814

E-mail: turdiev@tsaut.uz